QUIOSQUE

3 Dodaj opinię
QUIOSQUE
3 126 6 1

Grzegorz Tokarczyk Dyrektor ds. Sprzedaży i Rozwoju, QUIOSQUE

Grzegorz Tokarczyk – menedżer związany z branżą odzieżową od ponad 20 lat, a poza tym Certyfikowany Profesjonalny Coach Biznesowy, ekspert w zakresie rynku retail, zarządzania sprzedażą oraz procesami rozwoju pracowników i wykorzystania potencjału. Pracował z markami Tatuum, Lee, Wrangler, Vans, The North Face, Napapijri, Quiosque. W markach Quiosque oraz Lee, Wrangler tworzył sieć partnerską i franczyzową budując struktury działu retail. Z zamiłowania praktyk operacyjny dostosowujący wymogi korporacyjne do warunków rynkowych, specjalista w dziedzinie standardów obsługi Klienta. W marce QUIOSQUE pracował w latach 2001-2004 jako Dyrektor Handlowy do której powrócił po 11 latach i obecnie zarządza sprzedażą i rozwojem. Poza pracą zawodową muzykuje i gra na instrumentach perkusyjnych, klawiszowych i gitarze. W obszarze rozwoju zawodowego i osobistego zwolennik podejścia kognitywistycznego i psychosyntezy.

Przeczytaj cały wywiad »

Jogi

Nareszcie Juz nie pracuje w Quisque

Pytanie

Pytanie do centrali i innych dziewczyn że sklepów: czy na walentynki firma wysyłała jakieś prezenty dla pracowników?

nitka

witam pracuje 2 miesiace mam umowe zlecenia po 1 miesiacu zgodnie z ustaleniami obiecano mi umowe prace a tu cisza jak pracownik mam prawo do urlopu co dalej mam robic nie podoba mi sie to

QUIOSQUE
pracodawca

W tym roku już po raz piąty zrealizowaliśmy akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa. Celem inicjatywy jest zachęcenie kobiet do dbania o zdrowie, a przede wszystkim do wykonywania badań profilaktycznych.
Po raz kolejny wsparło nas Stowarzyszenie "Amazonki" Warszawa - Centrum. W ramach akcji powstała sesja zdjęciowa z udziałem Amazonek, a także filmy z poradami cennymi dla każdej kobiety.
Projektantki QUIOSQUE stworzyły bluzkę z nadrukiem przedstawiającym wizerunek kobiet o różnych sylwetkach. Nadruk nawiązuje zarówno do motywu Różowej Wstążki, jak i hasła marki „Jesteśmy różne, jesteśmy piękne”. Zysk ze sprzedaży został przekazany na rzecz Stowarzyszenia Amazonki.
Ponieważ w naszej firmie pracują niemalże wyłącznie kobiety, temat profilaktyki raka piersi jest nam szczególnie bliski. W tym roku panie pracujące w centrali firmy mogły wykonać bezpłatne badanie USG. Odbyło się spotkanie z Amazonkami i nauka samobadania piersi. Odwiedziła nas także Pani Barbara Jobda, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Pielęgniarek Onkologicznych, która opowiedziała m.in. o tym na co należy zwracać uwagę obserwując swoje ciało, jakie objawy mogą być niepokojące. Oczywiście nie mogło zabraknąć aromatycznej kawy i słodkiego poczęstunku. Każda pani otrzymała także ulotkę z instrukcją samobadania piersi oraz koszulkę - symbol naszej akcji. Cieszymy się  z tego, że mogliśmy przypomnieć wszystkim paniom pracującym w naszej firmie, jak ważne jest dbanie nie tylko o wygląd, ale przede wszystkim o zdrowie.
Zachęcamy do obejrzenia filmów z cennymi poradami