GoldenSubmarine
2 22 6 1

Opinie o GoldenSubmarine

BB

Oddział Poznań - Firma ma świetny PR, z zewnątrz wszystko funkcjonuje jak firma na najwyższym poziomie. Pozornie bo od strony pracownika tej firmy mogę powiedzieć że próżno szukać tu umowy o pracę, uznania od szefowej czy porządku w plikach czy ogólnie w firmie. Mówię też o czystości samego miejsca pracy. Atmosferę tworzą osoby, które tam pracują i to ratowało. Ale czasami nerwy wysiadały przy ilości pracy, braku grafików i braku perspektyw, że przyjdzie ktoś nowy. Bo kiedy ktoś zastał taki obrazek pracy w chaosie to nie raz zdarzało się że pierwszego dnia już rezygnował. Zdarzały się miesiące gdzie nie odchodziło się cały dzień od komputera. Telefony w weekend czy można coś poprawić zdalne. Wszystko dosłownie wszystko na ASAP, brak dobrego planowania pracy z wyprzedzeniem, dobrej koncepcji, brak czasu na zastanowienie się czy to na pewno dobrze wygląda. W szczególności przy największym kliencie tego oddziału. Miliony poprawek. Myśle że oddział Warszawski lepiej sobie radzi i to dzięki niemu te wszystkie zasługi i nagrody. Plusem jest to że płacą za nadgodziny i od czasu do czasu wleci jakiś tort od klienta czy sushi z jakiejś okazji.

JJ

Rekrutacja w Warszawie - na spotkaniu gadka o świetnych pomysłach, kreatywności, dużych szansach na zatrudnienie. Później już tylko cisza. Brak feedbacku z wynikami rekrutacji, brak odpowiedzi na mojego maila, w którym pytam o te wyniki. Żenada.

Małgorzata
@JJ 03.01.2019 11:10

Rozumiemy - dobrze, że postanowiłeś podzielić się z nami tymi uwagami. GoldenSubmarine zdobywa jednak naprawdę wiele nagród, na przykład tytuł Agencji interaktywnej roku 2017 według M&MP, czy Agencji interaktywnej roku 2018 również według M&MP. Można zatem przypuszczać, że wykazują się oni dużym profesjonalizmem. Może powinieneś w związku z tym złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy i po prostu dopytać. Myślałeś o tym?

K.

Oddział w Poznaniu - jedna z najgorzej przeprowadzonych rozmów rekrutacyjnych na jakiej byłam. Nikt poza jedną osobą nie zapoznał się z CV przed spotkaniem, brak profesjonalizmu, niezbyt przyjemna atmosfera.

Weronika

@Znafffca temtu Drogi Użytkowniku, chciałabym Ci przypomnieć, że każdy ma prawo opisać firmę tak, jak ją widzi. Dlatego darujmy sobie ocenianie opinii innych. Zamiast tego zachęcam Cię do napisania swojej własnej opinii na temat tego, jak wyglądała Twoja współpraca z firmą GoldenSubmarine. Będzie to na pewno bardziej merytoryczny wpis. Pozdrawiam. @Władek Chciałabym Cię prosić, abyś nikogo nie obrażał. Niemniej jednak, czy możesz napisać, dlaczego tak uważasz? @Marcin Możesz napisać w jaki konkretnie sposób objawia się ten brak szacunku, o którym piszesz? Oraz jak wygląda ten problem z urlopami? Piszesz o kwestiach, które są ważne, jednak nie podajesz żadnych konkretów, czy szczegółów, przez co Twoja opinia jest mniej wiarygodna. Zachęcam zatem do bardziej szczegółowego opisania tego wszystkiego.

Konkurencja nie śpi
@Weronika 11.07.2018 09:17

W przypadku kiedy odpisujesz do konkretnej osoby to staraj się robić to pod jej wpisem, a nie uprawiasz jakieś grupowe wycieczki z lenistwa. Druga sprawa to gramatyczna składnia, która jest w tym wypadku w powijakach. Po trzecie, polecam szkolenie z PR-u dla lepszych efektów w trudnej sztuce kłamania.

Natalia

Słyszałam, że firma ma dobrą opinię więc nie przesadzajcie z tym narzekaniem. Czy warto starać się o pracę?

Michał

elo - tak, co jak co to wypłaty zawsze w terminie, a nawet przed. Przez 6 lat nie spóźnili się z wypłatą ani razu - zawsze wcześniej:) w grudniu nawet przed świętami:) no i bonusy przed świętami dają.

Marcos
@Michał 22.02.2016 13:27

Bonusiki bym powiedzial ;) bonusy to troche duzo powiedziane

Stefan

Czyżby konkurencja zaczęła inspirować do pisania?

Bartek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może niektóre osoby nie potrafią pracować w firmie?

Marcin
@Bartek 13.02.2018 15:47

Kto Tobie kazał to napisać? Raczej nie widziałeś dobrego pracodawcy. Jedyne, co tam jest dobre, to kasa na czas. Reszta to dramat, więc nie wypisuj tutaj durnot. Brak szacunku do pracownika, problemy z urlopami, nadmierna ilość pracy przypadająca na jedną osobę, wszystkie projekty są na wczoraj, zrzucanie swojej pracy na innych, wyśmiewanie ludzi za plecami, demagogia, nacisk, przypisywanie sobie cudzych zasług, zero możliwości rozwoju.

Administrator

Jak aktualnie kształtuje się sytuacja GoldenSubmarine na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, związane m.in. z wynagrodzeniem mogą okazać się bardzo istotną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania zatrudnienia.

Władek

Właściciel to bufon. Poziom usług słaby. Współczuję pracownikom mieć takiego bufona. Umowy śmieciowe. Nie polecam kontaktu z tym człowiekiem. Taka firemka dorobkiewiczów z Poznania.

marekn

pracowałem jako acc i uważam, że ta agencja to jakiś pozytywny fenomen w tej branży, na tyle na ile ją poznałem. Bardzo dobra organizacja procesów i krótki czas decyzyjny ze strony Zarządu, brak barier, równe podejście do pracowników. Nie ma tak zwanego bu***itu:), jest praca, kreatywność no i zasady. W moim odczuciu, to jest ta zdrowa mentalność i miejsce dla ludzi którzy przykładają się do swojej pracy i chcą się rozwijać. Naprawdę dobra atmosfera i pozytywne wibracje

Znafffca temtu
@marekn 20.11.2017 23:53

O czym ty mówisz człowieku? Wygląda na to że nie przepracowałeś w tej firmie nawet godziny.

Weronika

Staram się dopytać was o szczegóły pracy w GoldenSubmarine, może padało za wiele pytań i z tego względu nie dostał odpowiedzi. Czy moglibyście napisać coś aktualnego? Innym użytkownikom zależy na opiniach z pierwszej ręki, ze swojej strony dodam, że liczą się komentarze z wyjaśnieniem, wtedy na pewno pytać dodatkowych będzie z mojej strony mniej.

Weronika

@Krzysia według Ciebie w GoldenSubmarine nie ma odpowiedniego poszanowania oraz występuje duża rotacja pracowników. Co masz konkretnie na myśli? Czy spotkała Cię jakaś nieprzyjemna sytuacja? Na jakim stanowisku występuje rotacja, o której wspominasz?

Krzysia

Ja ze swojej strony niestety nie polecę tej agencji, jest jak to przeważnie w agencjach - zapierniczek, ale tu po prostu nie ma oddechu, który sprzyja kreatywności i nie ma też większego zadowolenia z codzienność. Niska kultura, brak wzajemnego poszanowania, duże rotacje pracowników. Naprawdę są inne miejsca gdzie widzi się różnice, bo te różnice są.

Weronika

@Marco, to dobrze. A co najbardziej Ci się podoba?

Marco

Jedno co mozna zdecydowanie powiedziec o tej agencji - bardzo dobra atmosfera, pensja zawsze przed czasem. Ze wszystkim idzie sie dogadac. Minusy to faktycznie zarzadzanie i bardzo utrudniony rozwoj ale ewoluuja :) Z mojego punktu widzenia - zdecydowanie polecam :)

cóż

Nie ładnie tak sztucznie samemu sobie nabijać lajki, oj nie ładnie... No ale jaka agencja, takie praktyki ;)

adrian

Pojawiło się też ogłoszenie na Warszawę dokładnie na Account Managera to już wyższe stanowisko więc mam nadzieje, że pieniądze też będą wysokie. Cieszy mnie bardzo, że firma zapewnia bezpłatną naukę języka angielskiego zawsze chciałem podszlifować język i proszę!

Radek

Ja pracowałem przez 2 lata w dziale graficznym i zdecydowanie polecam - do stażystów podchodzą uczciwie, ja też zaczynałem od stażu a po stażu zostałem na dłużej.

Michał

Głupoty piszecie, pracowałem cztery lata i wszystko jest w porządku - nie ma żadnego wyścigu szczurów, urlopy dostajesz bez problemu, benefity są i każdy po pół roku może skorzystać z opieki medycznej lub karty multisport, jest angielski dla pracowników i szkolenia. Z Zarządem bez problemu się dogadasz, nikt nikogo nie pogania. Płacą dobrze i co bardzo ważne na czas.

dotcom

Bylem na rozmowie rekrutacyjnej, mieli odpowiedziec w ciagu kliku dni i nikt sie nie odezwal. Ponadto co to za firma skoro kontaktuje sie tylko mailowo a nie telefonicznie? Moje zdanie jest negatywne co do tej firmy - nie szanują juz ludzi juz w pierwszym etapie rekrutacji. Pozdrawiam.

Lejka

Ta agencja to paradoks. Sporo sensownych i zdolnych ludzi bardzo źle zarządzanych. ( usunięte przez administratora )Uderza też nieumiejętność prowadzenia projektów zintegrowanych i bardziej ambitnych. Zatrudnisz się w GS będziesz ciągle poganiany, a każda chwila poświęcona na analizę, zastanowienie nad jakimś problemem będzie uznana za zwykłe obijanie. Trochę szkoda tej firmy wystarczyłoby zmienić Zarząd wprowadzić kilka zmian strukturalnych i byłaby to jedna z lepszych agencji na rynku. Temat do przemyślenia dla Właścicieli.

Anonim

Zgadzam się z powyższym postem i szczerze nie polecam tej firmy, bardzo duża rotacja, a przy tym zwolnienia bez podania konkretnego powodu (jeżeli kogoś zatrudniają to prawdopodobnie zaraz ktoś wyleci), brak szacunku do pracowników, niskie zarobki, a przy tym nie liczcie na umowę. Tylko szczególnie wyróżnione osoby mogą liczyć na prywatną opiekę medyczną czy też kartę multisport - pracownicy nie są na równi traktowani.

who

[usunięte przez moderatora], firma nie liczy się kompletnie z pracownikami, trudności z uzyskaniem urlopów, śmieszne pensje porównując do ilości pracy,oraz presji czasu w jakiej sie pracuje. Ogromna rotacja pracowników, zwolnienia bez konkretnych powodow.Agencja ma przedmuchany PR lepsze warunki mozna znaleźć w znacznie mniejszych agencjach- szczerze nie polecam.

Pracownik

Wyścig szczurów

anonim

Słowa kojarzące się z GoldenSubmarine (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako b. dobre. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w GoldenSubmarine: Najbardziej nie podobało mi się w GoldenSubmarine:

Zostaw opinię o GoldenSubmarine - Warszawa

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GoldenSubmarine