Wittchen S.A.

2 Dodaj opinię
Wittchen S.A.
2 423 6 1

Opinie o Wittchen S.A.

Joanna

@Były pracownik, bardzo dziękuję za Twoją odpowiedź. Dodatkowe benefity to na pewno duży plus. Wspomniałeś o premii, czy jest oba wyliczana od wyników pojedynczego pracownika, czy całego zespołu? Jak wygląda kwestia szkoleń, czy mają one miejsce? Atmosfera w dużej mierze zależy od pracowników, przypuszczam, że może się różnić w zależności od miejsca. Na końcu swojego wpisu odradzasz pracę w firmie, ale może jest też coś, co Ci się podobało?

Były pracownik
@Joanna 23.07.2018 21:00

Przypuszczam z Twojej wypowiedzi że interesuje Cię praca w salonie. Premia jest zależna od wyrobionego planu w danym miesiącu, jeśli nie wyrobisz jedziesz na podstawie, a nie muszę mówić że wyrobienie planu nie jest łatwe i zależy od całego zespołu z którym pracujesz. Szkolenia są, przeważnie co kilka miesięcy, odbywają się w centrali w Palmirach. (Cały czas mówię o terenie Warszawy). Jasne że atmosfera zależy od pracowników, głównie chodzi mi o ludzi którzy zarządzają polityką tej firmy, a Ty na tym cierpisz. W skrócie mogę to ująć tak, że pracujesz za naprawdę nieduże pieniądze, często w stresie i nerwach(usunięte przez administratora) Podobało mi się to, że zdobyłem kolejną lekcję życia, zobaczyłem jak firma funkcjonuje na poszczególnych szczeblach. Jednakże tak jak wspomniałem wcześniej dostajesz bardzo małe pieniądze, które nie odzwierciedlają tego co robisz i za co jesteś odpowiedzialny, dlatego jeśli jesteś ambitna i nie chcesz iść po najmniejszej linii oporu to szukaj innej pracy. Nie trudno znaleźć lepsze warunki w innym miejscu, sam tak zrobiłem i żałuję tylko że tak późno to do mnie dotarło ;) Pozdrawiam

obecny
@Joanna 23.07.2018 21:00

premia jest uznaniowa, nie ma nic wspólnego z twoja pracą, no chyba że powody jej zabrania. zawsze jest ucięta, a ci co ja daja kierują się kolesiostwem. jednym ze sposobów osczędności jest zabranie premiitaka polityka co mi z benefitow jak pensja jest niska a ich koszt wcale nie jest niski, cena jest taka sama dla tych co dużo zarabiają i dla najniższego szczebla czyli magazyn.

Joanna

@Lola, sądzę, że kwestia wynagrodzenia zależy od Twojego doświadczenia, a także od indywidualnych ustaleń z przełożonymi. Takie rzeczy często podlegają negocjacji. Minęło już sporo czasu od Twojego wpisu, zdecydowałaś się wziąć udział w rekrutacji? Jeśli tak, to jaki jest jej wynik?

daro
@Joanna 21.09.2018 21:20

pensja jest z góry ustalona, nie ma możliwości zmiany bo coś więcej umiesz robisz. może w biurowcu jest inaczej na magazynie jest beton i następny. wewnętrzna rekrutacja jest bardzo rzadko w 2018 roku tylko 3 oferty.

Mik

Cześć. Czy ktoś może podpowiedzieć, jakie wynagrodzenie oferuje firma na stanowisku specjalisty ds eksportu? ciągle pojawia się takie ogłoszenie, ciekawa jestem, czym to jest spowodowane - niska pensja, czy o co chodzi, że nie mogą znaleźć odpowiedniego pracownika?

Zastanawiąjąca się
@Mik 23.10.2018 07:25

Raczej się nie dowiesz tutaj gdyż administrator kazde kwoty ci usunie ! cenzura !

nie
@Mik 23.10.2018 07:25

Jak na magazynie lub salonie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii

daro
@Zastanawiąjąca się 24.10.2018 12:18

zarobki w cl są niskie i brak w większości awansu i rozwoju.

Joanna

http://www.kariera.wittchen.com/ Powyżej zamieszczam link, pod którym znajdziecie informacje dotyczące kariery w firmie. Wittchen oferuje swoim potencjalnym kandydatom pracę w sprzedaży, centrali, bądź też centrum logistycznym. Może ktoś z Was przenosił się między tymi działami i mógłby któryś szczególnie polecić?

Zastanawiąjąca się

Czy wiecie w jakich przedziałach są zarobki kierowników salonów ?? Jeśli ktoś z byłych pracowników mógłbym się wypowiedzieć (usunięte przez administratora)us (usunięte przez administratora)

Zastanawiąjąca się
@Zastanawiąjąca się 24.10.2018 12:09

Dlaczego administrator cenzuruje moją wypowiedz i kwotę za ile firma proponowała współpracę mojej koleżance ?? Czy to jest tajemnicą za ile ktoś pracuje ?? Tajemnica nie obowiązuje dożywotnio pracownika !

Joanna
@Zastanawiąjąca się 24.10.2018 12:15

Odpowiedzi na swoje pytanie znajdziesz w regulaminie forum, zapoznaj się proszę z jego treścią. Czy obecnie jesteś zatrudniona w Wittchen? Wiele osób twierdziło, że ciężko o rozwój w firmie, jakie jest Twoje zdanie?

Zastanawiająca się
@Joanna 25.11.2018 18:55

Nie jestem pracownikiem firmy i niegdy w niej nie pracowałem mam koleżankę ze Śląska i mam takie info od niej pozdrawiam

Ola

Żenada. Zamiast zrobić promocje chociaż 10% w dół to Wittchen daje jakąś surrealistyczną cenę skreśloną, a cena na czerwono jest wyższa niż zwykle. (usunięte przez administratora)

Zastanawiąjąca się

Nie dowiemy się gdyz serwis cenzuruje wypowiedzi i je natychmiast usunie !

Joker

Popracować można chwilę, ale na przyszłość brak perspektyw rozwoju. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doceniać swoich pracowników i szanować ich bo została garstka fajnych ludzi.

Joanna
@Joker 21.10.2018 01:05

@Joker, dlaczego sądzisz, że firma nie pozwala na rozwój? Nie są prowadzone żadne rekrutacje wewnętrzne, szkolenia? Opowiedz proszę coś więcej na ten temat. Wspomniałeś o tym, że pracodawca powinien bardziej doceniać swoich pracowników, czy myślisz o jakimś konkretnym dziale?

Joanna

@Lola, jakie dokładnie warunki masz na myśli? Chodzi Ci o długość trwania umowy, dodatki? Doprecyzuj proszę, na jakich informacjach Ci zależy, na pewno wtedy innym łatwiej będzie udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Lola
@Joanna 23.08.2018 15:12

Najbardziej interesuje mnie wysokość pensji oraz premii sprzedażowych.

Lola

Podpowiecie jakie są warunki na umowę o pracę w Łodzi jaka pensja ?

Joanna

@Były pracownik, dlaczego uzyskanie premii jest trudne? Czy normy są bardzo wysokie? Mógłbyś jeszcze powiedzieć, czego te szkolenia dotyczą? Czy są głównie z technik sprzedaży, czy też jakieś inne? @Były pracownik., zarzucasz firmie oszustwo, z jakiego powodu? Pamiętaj, że takie bezpodstawne zarzuty mogą mieć konsekwencje prawne. Może kwestia umowy zależy od dogadania się z przełożonymi? Wspomniałaś o dużej rotacji, wynika ona z zarobków, czy może innych względów?

Były pracownik.

Witajcie. Pracowałam tam ponad dwa lata. Ludzie ok. Odeszlam, bo zarobki były naprawdę niskie. O podwyżkach nie ma mowy. Bardzo duza rotacja. Osobiście nie polecam. I bardzo istotna sprawa - oszukują na umowach. Najlepiej na zlecenie i w nieskończoność na czas określony.

Joanna

Jakie jest Wasze zdanie o pracy w Wittchen? Czy to godny polecenia pracodawca? Jakie warunki zatrudnienia oferuje? Napiszcie, czy pracownicy mają dostęp do zniżek, a także benefitów pozapłacowych. Czy można liczyć na rozwój zawodowy w tym miejscu, poprzez szkolenia i kursy organizowane przez firmę? Zachęcam Was do czynnej dyskusji.

Były pracownik
@Joanna 05.07.2018 18:08

Joanna spędziłem w tej firmie niecałe 2 lata. Zniżki pracownicze na produkty są, jest też karta Multisport za 120 zł. Umowę o pracę dostaje się bardzo szybko. Wynagrodzenie to 3000 zł brutto + 200 zł brutto premii. Jest to pensja pracownika bądź sprzedawcy w sklepie (co do sprzedawcy wiem że nie wszyscy mają takie pensje, są mniejsze). O podwyżce można sobie pomarzyć. Jeśli chodzi o rozwój to tak jak z podwyżką. Odnoszę się tu do Warszawy. Atmosfera jest nieciekawa a ludzie nie grzeszą inteligencją. Jeśli mam być z Tobą szczery to omijaj Wittchena szerokim łukiem, tym bardziej jeśli jesteś ambitna i nie lubisz marnować swojego czasu, chyba że powyższe warunki Ci odpowiadają. Pozdrawiam

Joanna

@Ola, sądzę, że kwestia zarobków jest bardzo indywidualna, zależy od miejsca pracy, doświadczenia, stażu pracy, prawdopodobnie także od umiejętności negocjacyjnych osoby, która stara się o zatrudnienie. Myślę, że odpowiedzi, które otrzymasz, będą zróżnicowane. Może warto aplikować i dowiedzieć się wszystkiego podczas rozmowy rekrutacyjnej? A może masz już ją za sobą?

Ola

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wynagrodzenie kierownika takiego salonu i zwykłego sprzedawcy. Poproszę o kwotę netto. I jak wyglądają wskaźniki? Możliwe do zrealizowania w małych miastach?

lola

Witam, prosze o info jaki jest przedział płacowy dla kierownika w pomorskim. Z gory dziękuję.

Były pracownik

Praca jak praca . Ludzie pracują po naście lat i są zadowoleni. Osobiście odszedłem po roku bo Mi atmosfera nie odpowiadała i pewni karierowicze tam pracujący). Ale to stare dzieje. Uważam ,że nie ma co narzekać tylko jak się nie podoba odchodzimy i tyle. Z tego co wiem to niewielu stać na taki gest. (usunięte przez administratora)

Jasiek

Czy tak dobrze się pracuje, że nikt nie chce pisać?

Karola

Czy może mi ktoś podpowiedź czy warto aplikować na stanowisko KAM ? Jaka jest atmosfera, jak wyglądają plany/targety? Ogólnie czy w ogóle warto? Z góry dziękuję :)

Administrator

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach pracy w WITTCHEN S.A.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Patryk

Podpowiedzcie jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Iwa

Czy orientuje się ktoś jakie są wynagrodzenia w biurze (administracji)?

Daria

Rzadko piszecie na tym wątku a to dla mnie jest sygnał,, że dobrze się tu pracuje.

Misio

Pracowałem dwa lata na magazynie. (usunięte przez administratora) Zarobki słabe. Wszyscy zarabiają tyle samo, czy to magazynier, czy wózkowy, a nawet wykwalifikowani pracownicy na zwrotach, czy na reklamacjach mają takie same pensje. Odradzam pracę na tym magazynie. Jak ktoś chce mieć stałą pracę i w miłej atmosferze to radzę omijać ten magazyn szerokim łukiem.

Karolina

Żeby zarobić trzeba utrzymać pewne tępo prac. Jeśli ktoś nie nadąża to niestety musi zmienić pracę. Zasady ekonomi są bezlitosne!!

Życzliwa
@Karolina 16.12.2017 16:39

Jak ktoś próbuje utrzymać tępo to się nie dziwię, że nie daje rady.

robson

Napisze ktoś jak wygląda praca w działach finansowych, kontroling etc?

Była pracownica
@robson 16.10.2017 03:25

Nie polecam ciągle zmiany,zeby się wyrobić najlepiej po godzinach(usunięte przez administratora)Ciągłe zmiany kadrowe w tym dziale,ludzie sami odchodzą

pracowniksalonu

Fatalna atmosfera, nastawienie tylko i wylacznie na wynik; n(usunięte przez administratora) brak szacunku dla pracownika i ciagla zmiana celow - nawet w trakcie okresu - po roku i 2 miesiacach szczerze zaluje i odradzam!

Karolina

@Była pracowniczka na całe szczęście Myślę, że stres związany z początkiem pracy w nowym miejscu nie pozwolił spojrzeć na wiele spraw obiektywnie. WITTCHEN to znana marka, wysokie standardy i fajnie się tu pracuje

Natalia

Mam zamiar aplikować stąd moje pytanie jaka jest atmosfera w firmie. Czy fajnie sie pracuje? Rozumiem, że czasami bywa różnie ale tak generalnie to jak jest?

Joanna

@Pracowniksprzedawca co możesz powiedzieć na temat pracy w firmie WITTCHEN S.A.? Czy podoba ci się praca? Na jakie warunki pracy można liczyć? Jaka panuje atmosfera w firmie? Będą to pomocne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy.

Zostaw opinię o Wittchen S.A. - Kiełpin

 

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.
Każda rekomendacja jest motywacją i wyróżnieniem dla firmy. Pamiętaj, że Twoja opinia ma znaczenie.

Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO - wykonanie umowy) oraz gdy dotyczy, w celu weryfikacji udzielonej opinii o firmie (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO – prawnie uzasadniony cel tj. kontakt w sprawie wyjaśnienia naruszenia) oraz wysyłki powiadomień na temat wskazanej firmy (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - zgoda). Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wittchen S.A.