Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

4 Dodaj opinię
Niezależny Operator Finansowy Centrum 9
4 114 6 1

Ewa Wrzoł Dyrektor Handlowy, Niezależny Operator Finansowy Centrum 9

Absolwentka Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej w 2009 ukończyła studia podyplomowe z zakresu zarządzania jakością. Z firmą jest związana od początku powstania. W firmie zajmuję się rekrutacją, organizacją szkoleń dla nowych pracowników, dba o jak najwyższy standard obsługi i sprzedaży. Posługuje się językiem angielskim, podczas studiów oraz kariery zawodowej ukończyła wiele kursów i szkoleń. Specjalizuję się w Ochronie Danych Osobowych, posiada również certyfikat Administratora Bezpieczeństwa Informacji.

Przeczytaj cały wywiad »

zbuntowany

praca w centrum9 jako ulotkarz czy ulotkarz kierowca ok poza tym że w każdej chwili mogą Cię zwolnić nawet jeśli byłbyś najlepszym pracownikiem no niestety taka polityka firmy najdłużej się utrzymują lekko upośledzeni ulotkarze bez obrazy oczywiście

Zielonygroszek

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Wyjątkowe złe zarządzanie, haos, plany zmieniają się co minutę. Zero stabliności. Dziś jest praca a jutro jej nie ma mimo zapenień.

Pracownik

Pracuje w firmie kilka miesiecy. Jestem bardzo zadowolona, wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów sprzedażowych ponadto zawsze są jakieś konkursy gdzie przy odrobinie szczęści naprawde można sobie fajnie dorobić. Dostałam wiele pomocy od szefostwa jak i od kolegów z pracy. Każda opinia pracownika jest brana pod uwage. Pracowałam wcześniej w banku i tam mobbing był na porządku dziennym, w tej firmie nawet nie pomyślałabym sobie o tym. Jest miło, pracuje się swietnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń.