Lafarge Cement S.A.

2 Dodaj opinię
Lafarge Cement S.A.
2 103 6 1

Katarzyna Kowalik Kierownik ds. Rekrutacji i Wizerunku Pracodawcy, Lafarge Cement S.A.

Z grupą LafargeHolcim związana od 2016 roku. Odpowiada za zapewnienie skutecznej i efektywnej rekrutacji oraz budowanie wizerunku pracodawcy wewnątrz i na zewnątrz organizacji. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze HR m.in. w dziale rozwoju, szkoleń czy operacyjnym. W ostatnich latach kierowała zespołem rekrutacji i działaniami wizerunkowymi w Makro C&C, pełniąc jednocześnie funkcję HR Biznes Partnera. Z wykształcenia jest psychologiem. W pracy ceni różnorodność zadań i realny wpływ na kształtowanie organizacji.

Przeczytaj cały wywiad »

zniesmaczony

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Ludzie się tu pchają do pracy jakby były tu mega zarobki , a tak naprawdę jest fatalnie , np osoba na stanowisku kierowniczym czyli kierownik zarządzający kilkunastoma pracownikami ma pensję niewiele powyżej 4 tys na rękę (mowa o cementowni ) , gdzie podwykonawcy na stanowisku robotniczym mają powyżej 3 tys na rękę. I gdzie wy się tu pchacie ?

niezadowolony

Niestety, moja opinia nie jest najlepsza. Firma nie dba o ludzi. Jest takie powiedzenie, że firmę poznasz nie po tym, jak zatrudnia ale jak zwalnia. I to zwalnianie, niestety firmie Lafarge "nie wychodzi". Wyniki finansowe za ostatnie lata są bardzo dobre, a zwolnienia idą pełną parą. Brak informacji, przekazu. Ludzie nie wiedzą o co chodzi. Wewnętrzny PR leży. Szkoda. Kiedyś w tej firmie pracowało się lepiej. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Lepsza komunikacja wewnątrz firmy. Ostatnia zmiana Dyr. HR niestety nie jest na lepsze.

stary wyga

Bylem dzis na castingu na mechanika utrzymania ruchu. Poprzeczka wymagań postawiona b. wysoko.Znajomosc urzadzen przemyslowych, uprawnienia spawalnicze, na wozki widlowe, dobrze na tokarce robic.Dyspozycyjnosc, gotowosc do wyjazdow do awarii w nocy ,czy swieta,praca w nadgodzinach.Gdy zeszlismy na temat finansów,konsternacja. Z racji ,ze firma lezy na terenie powiatu Jedrzejowskiego,wiec wszystko jasne.Zaproponowana stawka ,nieadekwatna do wymagan. 3 tys. to mają wozkowi w JMP na magazynie.