Euroservices Polska Sp. z o.o.

2 Dodaj opinię
Euroservices Polska Sp. z o.o.
2 60 6 1

O firmie

  • 1990

    Rok założenia

  • 10

    Liczba pracowników

Agnieszka Sałamon Odpowiada za dział marketingu, Euroservices Polska Sp. z o.o.

W firmie Euroservices Polska odpowiada za sprawy dotyczące marketingu. Absolwentka Politechniki Opolskiej specjalizacja; zarządzanie i marketing. Związana z firmą od ponad roku. W wolnych chwilach podróżuje.

Przeczytaj cały wywiad »

Mikołaj

Firma Euroservices Polska zajmuje się werbowaniem i selekcją pracowników na potrzeby firm polskich i zagranicznych. Stawia na jakość werbowanych pracowników, a także dość mocno selekcjonuje swoich kandydatów pod względem fachowości i nastawienia do pracy. Euroservices Polska prowadzi stronę na facebooku http://www.facebook.com/EuroservicesPolska/ na której zamieszcza aktualne oferty pracy. Obecnie szuka pracownika do produkcji palet i sortowania odzieży używanej. Praca w Holandii. Warto tam zajrzeć, jeżeli ktoś jest zainteresowany zatrudnieniem. Pracodawca oferuje także zakwaterowanie.

jax
Zweryfikowany użytkownik

duzo dobrej zabawy Moje sugestie dla Euroservices Polska Sp. z o.o.: duzo dobrej zabawy w krainie holandii Lubię atmosferę w Euroservices Polska Sp. z o.o. za: centralna holandia

PaulinaS

dziwi mnie ,ze tyle osob wypowiada sie negatywnie o agencji,bo ja jestem w miare zadowolona. Fakt,ze poszlam do innej pracy niz byla mowa,ale wyplaty sie zgadzaja no i jak na razie nie czuje sie okradana :) poki co juz 3 miesiac,czas na urlop i raczej planuje powrot :)