Aktualności

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.
pracodawca

Podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy organizowanego w Szydłowie udało się zebrać kwotę ponad 16 tys. złotych. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Wielu pracowników firmy EKOPLON wzięło udział w tym wydarzeniu wspierając WOŚP swoją obecnością i zaangażowaniem. Podczas finału odbyła się licytacja, na którą Prezes Zarządu firmy EKOPLON przekazał kilka cennych przedmiotów. Ponadto firma Ekoplon wzięła czynny udział w zorganizowanej licytacji. Cieszymy się, że mogliśmy być uczestnikami tak szczytnego wydarzenia 

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.
pracodawca

39 Biegi Sylwestrowe w Szydłowie to już tradycja, która ściąga do średniowiecznego miasteczka zarówno zawodowych biegaczy jak i amatorów. Tegoroczne biegi zgromadziły ponad 600 uczestników z Polski i zagranicy. Firma EKOPLON objęła rolę sponsora głównego wydarzenia. „Czujemy się zobowiązani by promować wydarzenia z terenu gdzie prowadzimy swoją działalność, gdzie żyjemy i pracujemy. Promocja dobrych inicjatyw, zdrowego stylu życia, tradycji, historii, postaw prospołecznych i rozwoju małej ojczyzny to zaszczyt.” – mówi Monika Wójcik – Kierownik Działu Marketingu w firmie Ekoplon. Tegoroczne Biegi Sylwestrowe były wyjątkowe jeszcze z dwóch powodów. Wszyscy uczestnicy, ci najmłodsi i najstarsi biegli dla Niepodległej by uczcić 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Była to również okazja do świętowania przez miasteczko odzyskania, po 150 latach, praw miejskich. Tym bardziej jesteśmy dumni, że mogliśmy współtworzyć to wydarzenie.

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.
pracodawca


AKADEMIA EKOPLON to program autorski firmy EKOPLON rozwijający wiedzę i kompetencje.
Ma on na celu pozyskanie i jak najlepsze wdrożenie potencjalnych pracowników do pracy w obszarze sprzedaży i nie tylko.
Program skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków zootechnicznych, rolniczych bądź pokrewnych.
Kolejna już edycja programu była realizowana w obszarze środków żywienia zwierząt.
„Uczestnikom Programu dajemy możliwość wdrożenia pod okiem doświadczonych opiekunów, w takich obszarach jak: Sprzedaż, Marketing, HR, IT, Rozwój Produktów, Finanse oraz Operacje (produkcja, jakość, logistyka).”- mówi Monika Banaszewska, Koordynator projektu.

EKOPLON Sp. z o.o. Sp.K.
pracodawca

Dzisiaj EKOPLON w przebraniu Świętego Mikołaja odwiedził i obdarował bardzo grzeczne dzieci z przedszkola w Potoku. Okrzykom radości i zachwytom nie było końca.
Uśmiechnięte buzie dzieci to najlepszy prezent jaki kiedykolwiek otrzymaliśmy.