Aktualności

Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
pracodawcaSami Swoi i Goniec Polski wspierają WOŚP!
Z radością informujemy, że już po raz dziewiąty Sami Swoi i Goniec Polski wspierają Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznej zbiórki chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej akcji w 27 finale WOŚP.
Gramy do 18 stycznia 2019.
W trakcie tego szczególnego okresu 
przekazy na rzecz Orkiestry będą darmowe.
Przekazy możesz wykonać w jednej z naszych 4 autoryzowanych placówek, przez Internet (

), u agentów Sami Swoi oraz przez naszą infolinię dzwoniąc pod numer 02070992441 lub 08458682201.
Zapraszamy również do zapełnienia charytatywnych skarbonek, które znajdują się w naszych placówkach:
Ealing Broadway, 60 The Mall, W5 3TA
Seven Sisters, 252 High Road, N15 4AJ
Streatham, 262 Streatham High Rd, SW16 1HS
Luton, 23 George Street, LU1 2AF

 
Wszystkie zebrane środki trafią na konto WOŚP, a celem tegorocznej zbiórki jest zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy od lat jest uznawana za organizację o największym zaufaniu społecznym w Polsce. Celem Fundacji jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci.  Priorytetem WOŚP jest poprawa stanu ich zdrowia, jak również promocja zdrowia i profilaktyki zdrowotnej.

W tym roku również liczymy na Wasze dobre serducha! Sami Swoi i Goniec Polski wspierają, pomóż i Ty!

 
Wykonaj DARMOWY transfer WOŚP do 18.01.2019.
Każdy funt ma znaczenie!

Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
pracodawcaSami Swoi Przekazy Pieniężne Partnerem Strategicznym Gali KSW 45.


Już w październiku organizacja KSW powróci do Londynu, by przygotować swoje drugie wydarzenie w hali The SSE Arena, Wembley. I chociaż do eventu zostało jeszcze parę tygodni, już dziś wiemy, że w okrągłej klatce KSW będziemy mogli zobaczyć plejadę gwiazd organizacji.

Druga wizyta KSW w Londynie będzie również trzecią na Wyspach Brytyjskich. Po raz pierwszy lider europejskiego rynku MMA zawitał w to miejsce w roku 2015, a fani którzy przybyli wówczas do stolicy Anglii mogli obejrzeć na żywo KSW 32: Road to Wembley - pierwszą galę organizacji przygotowaną poza granicami Polski. Prace nad tym wydarzeniem trwały bardzo długo, bowiem wejście na nowy rynek wymagało dokładnego przygotowania się i dopasowania do zupełnie nowych realiów. Końcowy efekt przerósł jednak wszelkie oczekiwania. Hala The SSE Arena, Wembley została w całości wypełniona, a fani mogli podziwiać zawodników zarówno z Wysp Brytyjskich jak i największe gwiazdy organizacji walczące do tej pory w Polsce. Co równie ważne, tylko jeden pojedynek w trakcie gali zakończył się na kartach sędziowskich, dzięki temu kibice mieli okazję zobaczyć zarówno błyskawiczne nokauty, jak i piękne poddania, a to sprawiło, że całe wydarzenie świetnie się oglądało.

Podczas KSW 32: Road to Wembley kibice mieli okazję obejrzeć dwie walki mistrzowskie. W pierwszej z nich Borys Mańkowski w pięknym stylu obronił swój tytuł w kategorii półśredniej, a w drugiej Tomasz Narkun dokonał czegoś co wydawało się niemożliwe i znokautował Gorana Reljicia, odbierając mu tym samym mistrzostwo wagi półciężkiej. W walce wieczoru natomiast Mariusz Pudzianowski, po ciężkim boju, uległ Peterowi Grahamowi. W innych pojedynkach gali fani mogli podziwiać również umiejętności takich zawodników jak: Marcin Różalski, James McSweeney, Mateusz Gamrot, Marif Piraev, Rafał Moks, Jimie Wallhead, Oli Thompson, Michał Włodarek, Brett Cooper i Maiquel Falcao.

Wspominając natomiast emocje z Londynu, nie można oczywiście zapomnieć o kibicach, którzy zgotowali zawodnikom tak niesamowity doping, że sami fighterzy byli pod wrażeniem wsparcia ze strony fanów. Wszystko wskazuje też na to, że kapitalnego sposób kibicowania będzie można doświadczyć również podczas zbliżającej się gali KSW 45. Już zapowiedziane postacie na karcie walk wzbudzają bowiem ogromne emocje. Kogo zatem ujrzymy w okrągłej klatce KSW?

Nieobliczalnego Popka Monstera, który był gwiazdą otwarcia pierwszej gali KSW w Londynie i który po wielu latach przerwy, będzie miał okazję ponownie zawalczyć w Anglii, gdzie rozpoczął swoją zawodniczą karierę i gdzie stoczył trzy pojedynki. Rywalem niekwestionowanego gwiazdora będzie pogromca Tomasza Oświecińskiego Erko Jun. Kibice zobaczą też plejadę największych sportowych gwiazd organizacji. Philip de Fries i Karol Bedorf zmierzą się w pojedynku mistrzowskim w królewskiej kategorii wagowej. W dywizji półśredniej w rewanżowym starciu Roberto Soldić spróbuje odebrać utracony pas Dricusowi du Plessis. Oprócz nich naprzeciw siebie staną Michał Materla i Damian Janikowski oraz Scott Askham i Marcin Wójcik, a wygrani z tych dwóch walk staną w przyszłości naprzeciw siebie w boju o pas kategorii średniej. W KSW zadebiutuje też Akop Szostak, a jego rywalem będzie niepokonany Anglik, John Smith.


Te nazwiska gwarantują zatem całkiem sporą dawkę emocji, a już niedługo organizacja KSW ogłosi kolejnych zawodników, którzy wystąpią podczas wydarzenia w Londynie. Warto więc czekać na galę KSW 45, która odbędzie się już 6 października w hali The SSE Arena, Wembley.

Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
pracodawca


Sami Swoi rozdają DARMOWE przekazy dla nowych Klientów.
Zarejestruj się i wysyłaj za DARMO!
Odkryj świat przekazów pieniężnych Sami Swoi

. Chcemy, by nasze usługi transferowe spełniały Twoje oczekiwania i były dostosowane do potrzeb każdego klienta. Dlatego od teraz dla każdego nowego Klienta oferujemy pierwszy przekaz STANDARD za DARMO. Zarejestruj się w naszym systemie transferowym przez Internet, w aplikacji mobilnej lub w jeden z placówek lub telefonicznie i wysyłaj za DARMO! Sami Swoi to lider na rynku przekazów pieniężnych z Wielkiej Brytanii do Polski. Posiadamy najbardziej urozmaiconą ofertę przekazów pieniężnych na rynku.
Nie daj się zaskoczyć i przelewaj z Sami Swoi Przekazy Pieniężne.
Gdzie znajdziesz swój darmowy przekaz?
Strona internetowa –
1. Zarejestruj się na stronie
2. Po aktywacji swojego konta, zaloguj się.
3. Po zalogowaniu wpisz kwotę do wysłania.
4. Użyj opcji KOD PROMOCYJNY i kliknij WYBIERZ VOUCHER.
5. Po wybraniu vouchera zostanie on wykorzystany automatycznie.

Aplikacja Mobilna Sami Swoi Przekazy Pieniężne:
1. Zarejestruj się w aplikacji mobilnej.
2. Aktywuj swoje konto.
3. Po zalogowaniu się wpisz DODAJ ODBIORCĘ, kwotę przekazu i przejdź dalej.
4. Przy płatności wybierz KOD PROMOCYJNY na darmowy przekaz STANDARD.
5. Po wybraniu vouchera zostanie on użyty automatycznie.

Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
pracodawca


Sami Swoi za petycją pod budowę pomnika polskich pilotów w Londynie. Podpisz się i Ty!
Już ponad 7 tys. podpisów udało się zebrać pod petycją w sprawie budowy pomnika ku czci pilotów Dywizjonu 303, który stanąć ma w centrum Londynu. Potrzeba ich 100 tys., by sprawa obligatoryjnie musiała zostać rozpatrzona przez brytyjski parlament.
– Zbudujmy 30-metrowy pomnik dla bohaterów z lotniczego Dywizjonu 303, którzy walczyli w bitwie o Anglię w 1940 roku – apelują pomysłodawcy budowy monumentu, będącego swoistym wotum wdzięczności polskim pilotom, którzy w znacznej mierze przyczynili się do zwycięstwa Wielkiej Brytanii. – Polacy nie zostali nawet zaproszeni na paradę zwycięstwa, która odbyła się po zakończeniu tej wojny. Pomnik ten to wspaniała okazja, by podziękować im za poświęcenie – przypominają inicjatorzy pomysłu. Jak podkreślają, najwyższy czas przypomnieć światu o polskich bohaterach. – Ten decydujący polski wkład w brytyjskie zwycięstwo musi być znany i celebrowany – zaznaczają organizatorzy.
Uwaga, podpis pod petycją złożyć mogą wyłącznie obywatele Wielkiej Brytanii lub rezydenci. Aby poprzeć inicjatywę, należy oddać głos pod petycją na rządowej stronie, do której prowadzi link:

, podać swój adres mailowy (i potwierdzić) oraz podać brytyjski postcode.
Sami Swoi Przekazy Pieniężne zawsze wspierają tego rodzaju inicjatywy! My już podpisaliśmy petycję. Nie czekaj, podpisz i Ty! Oddajmy cześć i szacunek naszym bohaterom dokładając cegiełkę w tej sprawie. Naprawdę liczy się każdy głos!

Dla Samych Swoich Sp. z o.o.
pracodawca


Wyjątkowy koncert na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości
W niedzielę 11 listopada 2018 roku, w jednej z najbardziej prestiżowych sal koncertowych na świecie – Royal Albert Hall – odbędzie się koncert pod nazwą „100 lat”.
 
Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest charytatywna organizacja – Towarzystwo Pomocy Polakom (TPP), przy wsparciu Komitetu Organizacyjnego pod przewodnictwem Janusza Sikory-Sikorskiego, prezesa TPP.
Program koncertu oparty jest na utworach, które miały szczególne znaczenie na przestrzeni ostatniego stulecia: muzyka Chopina, Paderewskiego, Góreckiego, piosenki z czasów legionów i II wojny światowej, również piosenki wolnościowe, solidarnościowe, folklorystyczne i religijne.
Nie zabraknie też muzyki współczesnej – swój udział w wydarzeniu zapowiedziały gwiazdy: Edyta Górniak, Ania Jeruc, Anna Maria Jopek, Aleksandra Kurzak, Anna Wyszkoni, Kuba Badach, Leszek Możdżer, Sebastian Karpiel-Bułecka, Lombard, Marek Ruszczyński, Stanisław Sojka, Tadeusz Woźniak, John Paul Ekins.
Na scenie pojawią się ponadto: dyrygent Stephen Ellery z orkiestrą The London Gala Orchestra, dyrygent Paweł Betley, zespół pieśni i tańca Mazury, Akademicki Chór Politechniki Śląskiej, Chór Polskich Szkół w Anglii, chór Ave Verum i św. Jana Pawła II z Balham.
Koncert poprowadzą Grażyna Torbicka, znana polska osobowość telewizyjna oraz Kasia Madera, prowadząca w BBC serwis World News.