Aureus S.A.

5 Dodaj opinię
Aureus S.A.
5 83 6 1

Grzegorz Pietraszewski Prezes, Aureus S.A.

Od 11 lat zarządza grupą Aureus. Inspirator wielu udanych projektów biznesowych, m.in. Aureus VIA czy Motoplejada. Twórca Fundacji Aureus Link, która wspiera startupy. Stawia na budowanie wyjątkowych relacji z pracownikiem, wprowadzając niestandardowe programy motywacyjne. Dzięki temu grupa prężnie się rozwija, stając się jednym z liderów na rynku finansowym. Determinację biznesową przełożył na sportową, zdobywając tytuł IronMana podczas zawodów triathlonowych we francuskim Vichy. Pasjonat historii, zwłaszcza współczesnej, polskiego kina oraz żeglarstwa. Prywatnie, spełniony ojciec.

Przeczytaj cały wywiad »

Krys

Pracuje w Aureus od prawie roku. Jest moja trzecia firma w branzy. Po dwoch duzych towarzystwach leasingowych mila odmiana. Pomocny backoffice, wysokie premie, duzo szkolen i niepowtarzalny klimat spotkan firmowych. Widac, ze ekipa mocno zzyta. Jedyny minus to duza biurokracja, ale w sumie gdzie jej nie ma.

01

Praca w Aureusie to była najgorsza rzecz jaka mnie w życiu spotkała. Nie polecam nikomu kto szanuje swoje zdrowie psychiczne. (usunięte przez administratora) Znajomości są wymuszone bo szef lubi jak ludzie się że sobą przyjaźnią ale co z tego jak tak naprawdę panuje tam niezdrowa rywalizacja, każdy się obgaduje i rzuca pod nogi kłody. Uważam że jest to najgorsza firma w jakiej można pracować.

ex

Przeciw tej firmie toczą się postępowania w Sądzie Pracy. To powinno dać do myślenia.

Pracownik Biurowy 2017-08-14 13:18 przez mrsDome

Przebieg rekrutacji

Profesjonalnie przeprwadzona rekrutacja. Na pierwszym etapie kilka zadań z excela, na drugim etapie rozmowa z rekruterem i na ostatnim już z Prezesem o warunkach zatrudnienia.

Pytania

Głównie odnośnie mojego doświadczenia oraz znajomości firmy.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę