Adrenaline.pl

3 Dodaj opinię
Adrenaline.pl
3 54 6 1

Łukasz Karasiński HR BUSINESS PARTNER,, Adrenaline.pl

Absolwent Instytutu Psychologii Uniwersytetu Opolskiego, psycholog oraz student Szkoły Głównej Handlowej. Z firmą Adrenaline.pl związany od 2018 roku, na początku w roli HR Managera, natomiast od początku 2019 w roli HR Business Partnera. Specjalista w zakresie rozwoju talentów i rozwiązań służących zwiększaniu partycypacji pracowników.  Prywatnie miłośnik górskich wędrówek.

Przeczytaj cały wywiad »

a.cies@wp.pl

Firma zwleka z oddaniem pieniędzy za zwrócony towar! Miały być dwa tygodnie , a minęło już sześć! Zastanawiamy się nad wszczęciem procedury prawnej w celu odzyskania naszych pieniędzy. Moje sugestie dla Adrenaline.pl: Proszę o zwrot pieniędzy za oddany towar. F.nr F/MIAI/36211/18.Pozdrawiam.

Była

(usunięte przez administratora)- niska premia i jeszcze wypłacana częściowo do rozliczenia inwentaryzacji (progi inwentaryzacje nierealne). Plus - terminowa wypłata, wszytko zgodnie z prawem.

Angie

Wbrew różnym opiniom bardzo fajna firma. Dużo ciekawych projektów, angazujacych pracowników.

Adrenaline.pl
pracodawca

Styczniowe konkursy dla pracowników 
Praca to nie tylko obowiązek, ale i dobra zabawa. Konkursy to już tradycja naszej firmy, a gdzie rywalizacja tam i nagrody. Styczniowi zwycięzcy to ekipa sklepu NIKE Posnania - wygrana za największy obrót. Ekipa sklepu w Poznaniu będzie wesoło skakać w Parku Trampolin. 
Drugim zwycięzcą jest Bartek, nasz VM w sklepie we Wrocławiu - Bartek zwyciężył w konkursie na najlepszą stylizację manekina. Gratulujemy!