Action

3 Dodaj opinię

Aktualności

Action
pracodawca

Już 21 lutego, w naszej siedzibie w Zamieniu, coś czego jeszcze nie było! Component Forum to kompleksowe szkolenia prezentujące Partnerom ACTION szeroką ofertę podzespołów, urządzeń peryferyjnych, oprogramowania – wszystko dla PC i wokół PC.
Podczas szkolenia skupimy się na sekcji tematycznej i oczywiście trendach branżowych. Szczegóły i rejestracja na ➡Action
pracodawca

Szanowni Państwo,


Chcemy powitać wszystkich użytkowników poszukujących informacji o naszej grupie Action S.A

Podstawą naszej działalności jest dystrybucja sprzętu IT i RTV/AGD/GSM w Polsce. Od wielu lat współpracujemy z ponad 250 producentami, oferując w ten sposób produkty najbardziej liczących się na świecie dostawców. W swojej ofercie posiadamy również nagradzane za wysoką jakość artykuły oferowane pod własnymi markami.

Bardzo nas cieszy zainteresowanie naszą firmą, dlatego postanowiliśmy wykorzystać nową płaszczyznę komunikacji, by odpowiedzieć na wszystkie nurtujące Państwa pytania.

Za cel stawiamy sobie przedstawienie kompleksowego, obiektywnego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Dlatego bardzo prosimy o rozwagę użytkowników forum i niepublikowanie informacji na temat niezależnej od nas firmy ACTION sieć dyskontów niespożywczych na naszym wątku. Są to treści nie odnoszące się do naszej firmy i wprowadzające w błąd.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do śledzenia naszego profilu, a w przypadkach szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adres: action@action.pl


Pozdrawiamy,

Grupa Action S.A

Action
pracodawca

Drodzy Klienci, jeśli posiadacie uprawienia F-GAZY, zachęcamy do wypełnienia bardzo krótkiej ankiety. Poszukujemy chętnych do współpracy instalatorów urządzeń klimatyzacyjnych.

Ankieta dostępna pod linkiem


Dziękujemy!


Action
pracodawca

Sport jest naszą pasją. To on nauczył nas konsekwentnej pracy w drodze do wyznaczonego celu. Uświadomił, że bez wysiłku trudno osiągnąć sukces. Dlatego stale podejmujemy działania sponsorskie i te skoncentrowane na lokalnych społecznościach. Uważamy, że każdy na miarę swoich możliwości powinien angażować się w życie wspólnoty, w której funkcjonuje.